ورزش سوارکاری
هیئت سوارکاری ابهر
قالب وبلاگ
سرپرست هیأت سوارکاری تهران منصوب شد

تهران – طی حکمی از سوی محمود حیدری سرپرست فدراسیون سوارکاریجمهوری اسلامی ایران دکتر علی کریمی فیروزجایی به سمت سرپرست هیأت سوارکاری استانتهران منصوب شد.

علی کریمی فیروزجایی متولد 1351 شهرستان بابل و نمایندهمردم بابل در مجلس دوره هشتم، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تهران ودارای دکترای رشته زبان شناسی واحد علوم و تحقیقات می باشد.

کریمی که سابقه تدریس دردانشگاههای کشور را دارا می باشد در سمتهای: عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد گرمسار، عضوهیأت امنای دانشگاه فنی و حرفه ای کشور، روسای دانشگاه پیام نور هشترود و گرمسار،عضو نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها، مدیرکل دفتر برنامه ریزی امورفرهنگی و مشاور آموزش و پرورش و سرپرست اداره کل مدارس عالی فنی و حرفه ای وزارتآموزش و پرورش انجام وظیفه کرده و هم اکنون عضو هیأت مدیره صندوق بازنشستگی کشوریمی باشد

[ پنجشنبه شانزدهم خرداد ۱۳۹۲ ] [ 12:32 ] [ انصاری ]
رونمایی از کارت شناسایی متحدالشکل فدراسیون سوارکاری

فدراسیون  سوارکاری اقدام به طراحی کارت شناسایی متحدالشکل جهت تمامی رشته ها ی جامعه سوارکاری نموده است که به زودی شرایط دریافت این کارت در سایت فدراسینون اعلام می گردد

دانلود فرم کارت شناسایی ورزشی
کارت شناسایی سوارکاری
[ پنجشنبه شانزدهم خرداد ۱۳۹۲ ] [ 12:29 ] [ انصاری ]
 
 تهران - کمیته درساژ فدراسیون سوارکاری کتاب مقررات ملی درساژ را انتشار داد .

کمیته درساژ اعلام  کرده است ، قوانین و مقررات این کتاب که بر گرفته شده از آخرین مقررات و قوانین درساژ فدراسیون جهانی می باشد از ابتدای سال 1392 در کلیه مسابقات درساژ کشور لازم الاجراء بوده و از تاریخ ذکر شده کلیه قوانین قبلی در این زمینه لغو اعلام می گردد.

به گزارش کمیته درساژ فدراسیون سوارکاری  این کمیته آمادگی دارد در صورتیکه صاحب نظران و پیش کسوتان 

 و سوارکاران این رشته نظرات اصلاحی و تکمیلی داشته باشند ، دیدگاهها و نظرات آنان را درجلسات این کمیته مورد بحث و بررسی و توجه قرار دهد

[ پنجشنبه شانزدهم خرداد ۱۳۹۲ ] [ 12:27 ] [ انصاری ]
مصوبه کمیته درساژ

با توجه به شروع فصل مسابقات و آماده نبودن تعدادی از اسبها و با توجه به درخواست مکرر تعدادی از سوارکاران بنابه تصمیم کمیته درساژ فدراسیون سوارکاری برگزاری اولین مسابقه درساژ سال 92 با 8 روز تأخیر و در تاریخ یکشنبه 19/3/92 انجام خواهد پذیرفت
[ پنجشنبه شانزدهم خرداد ۱۳۹۲ ] [ 12:25 ] [ انصاری ]
مشکل صدور پاسپورت اسبهای ترکمن، عرب و دره شوری حل شد

یکی از دل نگرانی های مالکان اسبهای ترکمن، عرب و دره شوری برطرف شد و پاسپورت آنها به زودی صادر   می شود.

دکتر سیدزین العابدین واردی رئیس شورای تبارنامه با بیان این مطالب اضافه کرد: اعضای شورای تبارنامه که از سوی مهندس حیدری سرپرست محترم فدراسیون منصوب شدند، به شرح ذیل می باشند: آقایان دکتر مسعود خلیلی، دکتر فرید بردبار، مهندس محمود خراسانی و مهندس حسن محمدعلیزاده ایشان افزود: این امر در جهت سپردن امور به خرد جمعی انجام شده و تاکنون 11 جلسه در رابطه با تبارنامه و تسجیل اسبهای ورزشی تشکیل شده است.

وی سپس به اقدام ارزشمند انجام شده در این مدت کوتاه پرداخت و گفت: با پرداخت بدهی 106 میلیون تومانی به آزمایشگاه معتبر خارج از کشور وضعیت پاسپورت 360 رأس اسب ترکمن و عرب پس از چند سال بلاتکلیفی مشخص و نتیجه کار نیز بلافاصله به مالکان محترم ابلاغ شد و این امر موجبات رفع نارضایتی و خوشحالی این عزیزان را فراهم نمود. وی در مورد اسبهای دره شوری نیز اضافه کرد: خوشبختانه تکلیف این اسبها مشخص شده و به زودی برای آنها شناسنامه صادر می شود.

دکتر واردی در رابطه با وظایف شورا گفتند: تعیین و ثبت مشخصات و تعیین اسبهای ورزشی اعم از تولیدات داخلی یا وارداتی منطبق با ضوابط ملی و بین المللی، اعزام کارشناسان و کارگزاران به منظور اجرای کلیه مراحل شناسایی، ثبت رکوردهای ورزشی با استفاده از آخرین روش و ابزار متداول بین المللی، چاپ و صدور پاسپورت ورزشی براساس موازین ملی و بین المللی و برابر استانداردهای اعلام شده از سوی سازمانهای بین المللی نژاد اسب و همچنین شرایط صدور کارت های سیلمی جهت نریانها، تعیین ضوابط واردات اسبهای ورزشی از خارج، تهیه و تدوین تشکیلات سازمانی شورای تبارنامه پس از تصویب ریاست فدراسیون مهمترین وظایف کار شورا   می باشد.

رئیس شورای تبارنامه از دیگر اقدامات انجام شده به 1- تعیین شرایط سیلمی، 2- تعیین ضوابط واردات اسب، 3- صدور پاسپورت ورزشی اسبها، 4- وضع عوارض برای سیلمی ها برای هر کشش و ... اشاره داشت.

دکتر واردی در پایان از جناب مهندس حیدری سرپرست محترم فدراسیون که اغلب مصوبات  شورا را بلافاصله مورد تصویب و تأیید قرار دارند تشکر کرد

[ پنجشنبه شانزدهم خرداد ۱۳۹۲ ] [ 12:25 ] [ انصاری ]

 

کره رئیس فدراسیون آسیایی سوارکاری شد. مجمع فدراسیون آسیایی سوارکاری روز یکشنبه هفته گذشته در شهر سئول پایتخت کره جنوبی برگزار شد.

در مجمع مذکور که 26 نماینده از فدراسیونهای سوارکاری کشورهای آسیایی حضور داشتند، نمایندگان کشورهای کره جنوبی، قطر و چین تایپه برای کسب کرسی ریاست فدراسیون کاندیدا شدند که پس از رأی گیری نماینده کشور کره جنوبی با کسب 17 رأی از 26 رأی برای مدت دو سال به ریاست فدراسیون آسیایی انتخاب شد.

گفتنی است حامد علیمحمدی سرپرست حوزه دبیری فدراسیون ایران و شفیعی مسئول روابط بین الملل به نمایندگی از فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی در مجمع فوق شرکت نموده اند.

[ پنجشنبه شانزدهم خرداد ۱۳۹۲ ] [ 12:24 ] [ انصاری ]
کلاس داوری پرش با اسب برگزار شد

یک دوره کلاس داوری درجه 3 پرش با اسب با حضور 17 نفر از واجدان شرایط توسط فدراسیون سوارکاری و به میزبانی هیأت سوارکاری کرمان برگزار شد. شرکت کنندگان از استانهای اصفهان، یزد و کرمان بودند و به مدرسی رخشان رادپور داور و طراح مسیر بین المللی کلاس مذکور را پشت سر گذاشتند و در پایان 16 نفر موفق به کسب نتیجه لازم در آزمون پایانی شدند

[ پنجشنبه شانزدهم خرداد ۱۳۹۲ ] [ 12:23 ] [ انصاری ]
[ چهارشنبه پانزدهم خرداد ۱۳۹۲ ] [ 14:33 ] [ انصاری ]

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت     می باشد تبریک و تهنیت می گوئیم. موفقیت و بهروزی جامعه سوارکاری ایران اسلامی را از خداوند متعال خواستاریم.

[ پنجشنبه یکم فروردین ۱۳۹۲ ] [ 12:20 ] [ انصاری ]

فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران قصد دارد اسپانسری مسابقات اسبدوانی سال 92 را به اشخاص حقیقی  

 یا حقوقی واگذار نماید. لذا افراد علاقمند می توانند جهت دریافت اســـناد مزایده از روز چهارشنبه 1391/11/18 و حداکثر

تا تاریخ 1391/11/30 در ساعات اداری به محل فدراسیون سوارکاری واقع در بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی،

نبش کوچه پانیز،پلاک 2،طبقه چهارم،  واحد 25 مراجعه فرمایند.


 آگهی مزایده


موضوع: اسپانسری مسابقات اسبدوانی

کارفرما: فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران

محل اجرا: مجموعه های سوارکاری گنبدکاووس ، بندرترکمن ، آق قلا، نوروزآباد تهران

مدت: از 1391/12/25 به مدت یک سال شمسی

تاریخ دریافت اسناد: 1391/11/18

تاریخ عودت اسناد: 1391/12/1

زمان و محل بازگشایی: روز 2 اسفند ماه ساعت 14 در محل فدراسیون سوارکاری

محل دریافــت و عودت اسـناد : تهران، بلوار فردوس شــرقی، خیابان وفا آذر شمالی، نبـش کوچه پانیز، پلاک 2 ،

طبقه چهارم، واحد 25، فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران

تاریخ درج در سایت مرحله اول: 16 بهمن

[ چهارشنبه هجدهم بهمن ۱۳۹۱ ] [ 22:32 ] [ انصاری ]

تهران – حضور سوارکاران پرش با اسب جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین المللی پرش با اسب جام قفقاز موجب حضور جایگاه سوارکاران کشورمان در رنکینگ فدراسیون جهانی سوارکاری FEI شد.

گزارش فدراسیون سوارکاری جهانی FEI حاکیست بعد از سه دور حضور سوارکاران کشورمان در مسابقات جام قفقاز  طی سال 1391 مازیار جمشیدخانی در جایگاه 886 ، امیرحسین (شراگیم) حبیبی  در جایگاه 1434 علی نیلفروشان در جایگاه 1518 ، مسعود مکاری نژاد در جایگاه 1614 ، علیرضا خوشدل در جایگاه 1740 و نغمه خانجانی در جایگاه 1914 در رنکینگ فدراسیون جهانی سوارکاری قرار گرفتند.

در رنکینگ اعلام شده فدراسیون جهانی دو تن از سوارکاران پرش با اسب ایران، خانم نغمه خانجانی و علی نیلفروشان مقیم خارج از کشورند و دیگر سوارکاران به لحاظ حضور در مسابقات جام قفقاز در رنکینگ فدراسیون جهانی قرار گرفتند.

لازم به ذکر است این رتبه ها طی برنامه ریزی انجام شده فدراسیون که قرار است در سال آتی نیز سوارکاران نیز در این لیگ شرکت کنند، قابل ارتقا خواهد بود

[ چهارشنبه هجدهم بهمن ۱۳۹۱ ] [ 22:31 ] [ انصاری ]
رئیس فدراسیون سوارکاری درخواست کرد: سوارکاران یارانه خرید علوفه دریافت کنند

رئیس فدراسیون سوارکاری ایران در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا) با اعلام این مطلب گفت: سوارکاری به‌عنوان یک ورزش دارای ریشه‌های ملی و مذهبی نیازمند توجه جدی مسئولان است و تزریق تسهیلات و یارانه خرید علوفه به فعالان صنعت سوارکاری، این ورزش را از مشکلات کنونی نجات می‌دهد.

محمود حیدری افزود: در حال حاضر 20 هزار رأس اسب در کشور در رشته‌های مختلف اسب‌سواری و در جشنواره‌های داخلی و خارجی شرکت می‌کنند و پرداخت یارانه علوفه به جامعه سوارکاری می‌تواند در رونق سوارکاری تأثیر بسزایی داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس مشکلات پیش‌آمده و افزایش هزینه‌های جاری در صنعت اسب مکاتباتی با دستگاه‌های مسئول برای پرداخت یارانه علوفه به اسب‌سواران انجام شده است و امیدوارم با موافقت هیئت دولت با این پیشنهاد، بخشی از مشکلات صنعت سوارکاری برطرف شود.

حیدری ادامه داد: مشکلات جامعه سوارکاری محدود به افزایش قیمت علوفه نیست. تحریم‌ها تهیه واکسن، دارو و سایر مکمل‌ها را نیز با مشکل روبه‌رو کرده است.

گفتنی است، در طول سه دهه گذشته و بعد از بازی‌های آسیایی دوحه در سال 2006 برای نخستین‌بار امکان حضور شش اسب ورزشی ایرانی در ششمین دور مسابقات بین‌المللی پرش اسب جام قفقاز در شهر باکو جمهوری آذربایجان در آبان‌ماه سال جاری فراهم شد
[ چهارشنبه یکم آذر ۱۳۹۱ ] [ 20:18 ] [ انصاری ]
مجمع عمومی سالانه فدراسیون جهانی سوارکاری در ترکیه برگزار شد

محمود حیدری سرپرست فدراسیون سوارکاری در بازگشت از نشست سه روزه فدراسیون جهانی سوارکاری در گفت و گو با خبرنگار پورتال فدراسیون سوارکاری گفت: مجمع عمومی فدراسیون جهانی سوارکاری از پنجم تا هشتم نوامبر با شرکت اعضاء از کشورهای مختلف در شهر استانبول ترکیه برگزار شد.

سخنرانی رئیس فدراسیون جهانی سوارکاری، انتخاب روسای گروه های 1، 8 و 9، گزارش مسئولان حوزه های مختلف فدراسیون جهانی سوارکاری، سخنرانی نماینده سازمان بهداشت جهانی دام، گزارش عملکرد مالی سال 2011 و تصویب بودجه پیشنهادی سال 2013، بازیهای بین المللی سوارکاری، مشکلات حمل و نقل و قرنطینه اسب بین کشورها و طرح دیدگاهها و نظرات نمایندگان برخی از کشورها از موضوعات مطرح شده در مجمع عمومی بود.

حیدری در ادامه افزود: گروه سه جغرافیایی فدراسیون جهانی سوارکاری در ششم نوامبر با شرکت اعضاء تشکیل جلسه داد.

مسئولان حوزه های مختلف فدراسیون جهانی در جلسه مذکور حضور پیدا کردند. نیازها و مشکلات سوارکاری کشورهای عضو در خصوص حمل و نقل و قرنطینه اسب، نحوه برگزاری مسابقات جام FEI، توجه به رشته درساژ، کمک های فنی و مالی برای توسعه سوارکاری در کشورهای عضو، تأکید بر همکاری منطقه ای به ویژه در برگزاری مسابقات و امور آموزشی از اهم مسائل مطروحه در جلسه گروه سه بود. جمهوری اسلامی ایران عضو گروه سه می باشد.

سرپرست فدراسیون سوارکاری اضافه کرد: تشکیل جلسه مشترک گروه های 9 گانه فدراسیون جهانی سوارکاری با اعضاء هیأت رئیسه و مسئولان حوزه های مختلف فدراسیون جهانی سوارکاری در هفتم نوامبر از دیگر برنامه های مجمع عمومی بود.

در این نشست مشترک نمایندگان گروه ها موارد  مطروحه در جلسه گروه ها را مطرح و پاسخ های لازم توسط هیأت رئیسه و مسئولان حوزه ها داده شد.

موضوع ایرادات وارده بر نحوه برگزاری مسابقات پرش با اسب جام FEI به ویژه در اجرای مسیرهای طراحی شده توسط آقای حسین شفیعی طراح بین المللی مسیر و مسائل و مشکلات حمل و نقل اسب به ویژه برای برگزاری مسابقات پرش با اسب 5 ستاره آذربایجان توسط دبیر فدراسیون آذربایجان به نمایندگی از گروه سه مطرح شد و مورد توجه قرار گرفت.

گفتنی است محمود حیدری را در این سفر حسین شفیعی مسئول روابط بین الملل فدراسیون سوارکاری همراهی می کرد. دیدار و مذاکره با روسای فدراسیونها و نمایندگان برخی از کشورها برای ایجاد زمینه های همکاری فیمابین از برنامه های سرپرست فدراسیون سوارکاری بود.[ دوشنبه بیست و دوم آبان ۱۳۹۱ ] [ 19:25 ] [ انصاری ]

زنجان – سوارکاران برتر پرش با اسب استان زنجان معرفی شدند.

مسابقات پرش با اسب قهرمانی استان زنجان با شرکت 41 سوارکار پرش با اسب از باشگاهها و مراکز سوارکاری این استان برگزار شد. در پایان این رقابتها که در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان در مانژ باشگاه سوارکاری المپیک زنجان برگزار شد نتایج آن به شرح ذیل اعلام شد:

رده نونهالان

1-     پوریا حسین خواه با اسبی به نام سرآمد از باشگاه المپیک

2-     ایلیا مظفری با اسبی به نام درسا از باشگاه المپیک

3-     نیوشا نجفی نیا با اسبی به نام ویلو از باشگاه المپیک

رده نوجوانان

1-     محمدرضا اصفهانیان با اسبی به نام ساراج از باشگاه المپیک

2-     محمد عزیزی با اسبی به نام فایتر هورس از باشگاه دکتر نعلبند

3-     علی مظفری با اسبی به نام درسا از باشگاه المپیک

4-     سهراب بحری با اسبی به نام گلوریا از باشگاه المپیک

رده بزرگسالان

1-     حسین بازرگانی با اسبی به نام مینستر از باشگاه اسواران

2-     مهران عبداللهی با اسبی به نام کولان از باشگاه اسواران

۳-حسین خلخالی با اسبی به نام آکورد از باشگاه المپیک


[ پنجشنبه سیزدهم مهر ۱۳۹۱ ] [ 23:38 ] [ انصاری ]

1-     جام خلیج فارس       2- جام ولایت         3- جام نشاطی    4- جام فتح خرمشهر        5- جام عید فطر     6- جام زالدی         7- جام علیرضائی       8- جام نقش جهان       9- جام پرستیژ

ردیف

نام سوارکار

استان

1

محسن کبیری

قم

2

علیرضا بختیاری

همدان

3

آرش رحمتی

اصفهان

4

علیرضا عامری

اصفهان

5

محمد محکم کار

اصفهان

6

هاله نیکوئی

خراسان رضوی

7

هانیه نیکوئی

خراسان رضوی

8

سعیدرضا ساعدی

خراسان رضوی

9

نعمت جوان

خراسان رضوی

10

سیاوش مهندسی

                البرز

11

پاشا بوئر

البرز

12

حسام شالچیان

البرز

13

سعید دهشور

البرز

14

رادمرد هوشمند

البرز

15

اسفندیار هوشمند

البرز

16

حسین فکری

البرز

17

مسعود یزدی

البرز

18

مسعود برجیان

البرز

19

مجید سلطانی

البرز

20

شهسوار زمانی

البرز

21

نادعلی فرجامی

البرز

22

عادل کشاورز

البرز

23

امیر خالقی

البرز

24

سروش غروی

البرز

25

پوریا صفادل

البرز

26

داود پوررضایی

               تهران

27

حمید حاجیلو

تهران

28

عباس قدیری

تهران

29

سهراب معصومی

تهران

30

مازیار جمشیدخانی

تهران

31

محمد نقاش

تهران

32

مجید شریفی

تهران

33

علی رحمتی

تهران

34

کاوه فربود

تهران

35

مجتبی مکاری نژاد

تهران

36

کورش عطائی

تهران

37

علی پاکنژاد

تهران

38

جواد قدیری

تهران

39

نوید نجفیان

تهران

40

امیر هاشم پور

تهران

41

شراگیم حبیبی

تهران

42

علیرضا خوشدل

تهران

43

فرزین فتحعلی زاده

تهران

44

ملیکا غروی

تهران

45

محمد گرایلی

تهران

46

علیرضا وجدانی

تهران

47

محمدحسین مکاری نژاد

تهران

48

محمود پورحیدری

تهران

49

ابوالفضل محمدزاده

تهران

50

مسعود مکاری نژاد

تهران

51

آرش غلامی

تهران

52

حسن صفدری

تهران

53

جهانگیر شایگان

تهران

54

دانیال محزون

تهران

55

امیر کلانتری

تهران

56

حمیدرضا حسینی

تهران

57

فرامرز باب الحوائجی

تهران

58

هادی ساعی

تهران

59

شبنم غازی

تهران

60

کاظم وجدانی

تهران

61

کیوان بشیرنژاد

تهران[ چهارشنبه پنجم مهر ۱۳۹۱ ] [ 20:14 ] [ انصاری ]
 

تهران – سامان معصومی (در رده سنی نونهالان) ، بهراد شایان (در رده سنی نوجوانان) و رامین شهابی (در رده سنی جوانان) فاتح مسابقه های پرش با اسب قهرمانی کشور شدند.

در پایان دو روز رقابت فشرده سوارکاران پرش با اسب کشورمان نفرات برتر مسابقات پرش با اسب قهرمانی کشور معرفی شدند.

رقابتهای این مسابقات با شرکت 112 سوارکار پرش با اسب از استانهای کشورمان در مانژ مجموعه سوارکاری نوروزآباد تهران و در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان برگزار گردید

همزمان با این مسابقات رقابتهای شانزدهمین دوره مسابقات بین المللی زیر 14 سال نیز برگزار شد.

در پایان این رقابتها نتایج نهایی آن به شرح ذیل اعلام شد:

نتایج قهرمانی کشور رده سنی نونهالان و زیر 14 سال بین المللی – شرکت کننده 33 سوارکار

1-     سامان معصومی با اسب لاندیانا از استان تهران بدون خطا با زمان 92/23

2-     دینا حبیبی با اسب ایران از استان تهران بدون خطا با زمان 96/67

3-     تینا صف شکن با اسب پائیزان از استان تهران بدون خطا با زمان 97/95

4-     غزل قدیری با اسب اسپرانتو از استان تهران بدون خطا

5-     محمدحسین محمدی با اسب کنتن گراف از استان تهران بدون خطا

نتایج رده سنی نوجوانان قهرمانی کشور– شرکت کننده 57 سوارکار

1-     بهراد شایان با اسب رافائلا از استان تهران بدون خطا با زمان 25/51

2-     ایمن کریمی فر با اسب فلدرچه از استان تهران بدون خطا با زمان 40/26

3-     امیرحسین شجاعی با اسب روشن از استان کرمان بدون خطا با زمان 27/36

4-     سجاد کلانتری با اسب پاپیلواگن از استان تهران

5-     محمد میلانی با اسب آنت تریو از استان تهران

نتایج رده سنی جوانان قهرمانی کشور – شرکت کننده 22 سوارکار

1-     رامین شهابی با اسب چین چیلا از استان تهران با 7 خطا و زمان 87/59

2-     رضا شکری با اسب ویرداد از استان همدان با 8 خطا و زمان 73/21

3-     علیرضا حضرتی پور با اسب وری نا اچ از استان تهران با 10 خطا و زمان 88/37

4-     علی امیری با اسب چارلی از استان تهران

5-     المیرا عامری با اسب ویندی رز BZ از استان اصفهان[ چهارشنبه پنجم مهر ۱۳۹۱ ] [ 20:9 ] [ انصاری ]
بخشنامه مسابقات پرش با اسب قهرمانی کشور

نام رویداد : قهرمانی کشور پرش با اسب رده نونهالان و نوجوانان و جوانان و بین المللی زیر 14 سال  

تاریخ رویداد : 29 و 31 شهریور ماه 1391

محل برگزاری : تهران- مجموعه سوارکاری نوروزآباد

مهلت اعلام اسامی: هیأتها جهت اعلام آمادگی نهایی سوارکاران منتخب و اسامی اسبهای آنها حداکثر تا 27/6/91 فرصت دارند تا کتباً اسامی را به فدراسیون اعلام نمایند.

- محل نگهداری اسبهای شهرستانها در صورت وجود باکس خالی مجموعه سوارکاری نوروزآباد می باشد از آنجا که در حال حاضر مسابقات اسبدوانی در مجموعه سوارکاری نوروزآباد در حال برگزاری است سوارکاران بایستی قبل از حرکت دادن اسبها از شهرستانها هماهنگیهای لازم را با خانم واردی مدیر مجموعه نوروزآباد با شماره تلفن 66180070 انجام داده سپس جهت انتقال اسبها اقدام نمایند.

- به همراه داشتن برگ سلامت دامپزشکی جهت تمامی اسبهای شرکت کننده ضروری است لازم به ذکر است برگ سلامت مذکور توسط نماینده سازمان دامپزشکی در محل برگزاری مسابقه و ایستگاههای قرنطینه در راههای ارتباطی کشور کنترل می گردد.

- به همراه داشتن کارت بیمه ورزشی برای تمامی شرکت کنندگان الزامی است.

 

شيوه داوري مسابقات قهرماني كشور نوجوانان و جوانان  - سال 1391

اين مسابقات طي دو روز بصورت انفرادي انجام مي پذيرد. هر دو روز مسابقه بصورت دو راندي طبق ماده 273 قوانين پرش با اسب در نظر گرفته شده است.

با توجه به مجموع خطاهاي دو راند روز اول نوجوانان و جوانان مجموعاً 20 نفر از سواركاران براي روز دوم يعني فينال انفرادي معرفي خواهند شد، كه روز دوم نيز يك مسابقه دوراندي خواهد بود. نتيجه نهايي و تعيين قهرمانان انفرادي پرش با اسب بر اساس مجموع خطاهاي روز اول و دوم سواركار خواهد بود و در صورت برابري خطاي چهار راند براي احراز مقام اول تا سوم يك باراژ با احتساب زمان در نظر گرفته مي شود. نفرات چهارم و پنجم اين مسابقات نيز در صورت تساوي خطاهاي چهار راند بر اساس زمان دور اول روز دوم رده بندي خواهند شد.

 

  ترتيب ورود راند اول روز دوم بر عكس خطاهاي كسب شده در روز اول مي باشد. در صورت اخراج شدن سواركار و يا كناره گيري در هر راند اين مسابقات نيز 20 خطا به اضافه بیشترين خطاي دوره به وي داده خواهد شد.

( همزمان با برگزاري قهرماني كشور نونهالان ـ مسابقات بين  المللي زير 14 سال نيز همانند سال گذشته برگزار مي گردد. بنابراين مسير مسابقه قهرماني كشور نونهالان همان مسير زير 14 سال بوده كه از طرف فدراسيون جهاني ارسال مي گردد و رده بندي زير 14 سال و نونهالان با هم انجام مي شود.) لذا كليه سواركاران نونهال مي توانند در هر دو روز شركت نمايند.

 

شيوه داوري مسابقات بین المللی زیر 14 سال و قهرمانی کشور نونهالان

 

این مسابقات در دو روز و هر روز در دو راند برگزار می شود. رده بندی نهایی برحسب مجموع خطای چهار راند مسابقه بوده که در صورت برابری مجموع خطاها، مجموع زمانی راند دوم هر روز محاسبه می شود. در صورت تساوی این زمان، زمان راند دوم روز دوم ملاک رده بندی قرار خواهد گرفت.

 

جدول موانع و مسير مسابقات قهرماني كشور نوجوانان و جوانان (وزير 14 سال بين‎المللي)

 

گروه سني

 

جوانان

روز اول

روز دوم

رده مسابقه

B1

B

 

نوجوانان

نونهالان

روز اول

روز دوم

روز اول

روز دوم


 C

B

برابر جدول فنی ارسالی از سوی فدراسیون جهانی

 

توضیح : تعداد و ارتفاع موانع و سرعت مسابقه قهرماني نونهالان و بین المللی زير 14 سال با توجه به نقشه مسير ارسال شده از فدراسيون جهاني تعيين مي‎شود
[ سه شنبه بیست و یکم شهریور ۱۳۹۱ ] [ 23:33 ] [ انصاری ]
پذیرش دانشجو توسط دانشکده اسب فدراسیون سوارکاری

مرکز آموزش علمی کاربردی فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران برای دوره های مرتبط با اسب و ورزش سوارکاری (پرورش اسب، مربیگری سوارکاری، مربیگری چوگان، مدیریت کسب و کار، بهداشتیاری دامپزشکی (اسب) و ... دانشجو می پذیرد. علاقمندان جهت ثبت نام بدون کنکور در دوره های کاردانی پودمانی مرکز آموزش فدراسیون سوارکاری از 20 لغایت 27 شهریور ماه به سایت www.sangesh.org  مراجعه و یا بمنظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 77150969 تماس حاصل فرمایند


[ سه شنبه بیست و یکم شهریور ۱۳۹۱ ] [ 23:33 ] [ انصاری ]
عکس اسب سفید زیبا
[ جمعه هفدهم شهریور ۱۳۹۱ ] [ 22:16 ] [ انصاری ]
عکس اسب سفید زیبا
[ جمعه هفدهم شهریور ۱۳۹۱ ] [ 22:15 ] [ انصاری ]

تهران – کوروش عطایی قهرمانی مسابقات پرش با اسب جام "عید سعید فطر" جایزه 35 میلیون ریالی خود را به آسیب دیدگان زلزله استان آذربایجان شرقی اختصاص داد.

به همت فدراسیون سوارکاری و سوارکاران پرش با اسب کشور، همزمان با مسابقات پرش با اسب جام "عید سعید فطر" که به مدت 2 روز در مجموعه سوارکاری نوروزآباد تهران برگزار شد کمکهای نقدی قابل توجهی به آسیب دیدگان زلزله استان آذربایجان شرقی جمع آوری گردید.

در این مسابقات علاوه بر کمکهای نقدی تماشاگران، مالکان اسب، مربیان، سوارکاران، باشگاه داوران و مقامات فدراسیون سوارکاری بسیاری از نفرات برتر مسابقه جایزه نقدی خود را به آسیب دیدگان زلزله آذربایجان شرقی اهداء کردند.

از جمله این سوارکاران کوروش عطایی قهرمان این مسابقات بود که جایزه 35 میلیون ریال خود را به آسیب دیدگان زلزله هدیه کرد.[ سه شنبه هفتم شهریور ۱۳۹۱ ] [ 20:4 ] [ انصاری ]

تهران – کوروش عطایی با اسب شاه پسر 3 از باشگاه ابرش تهران فاتح مسابقه های پرش با اسب جام گرامیداشت "عید سعید فطر" شد.

در این مسابقات که 332 سوارکار از باشگاهها و مراکز سوارکاری کشور به رقابت پرداختند، عباس قدیری از باشگاه شبنم و حمید حاجی لو از باشگاه آریاسب به مقام دوم و سوم رسیدند.

در مسابقات پرش با اسب جام عید سعید فطر که طی دو روز پنجشنبه 2/6/91 لغایت جمعه 3/6/91 در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در مانژ مجموعه سوارکاری نوروزآباد تهران برگزار شد، از کلیه اسبهایی که در رده های مختلف این مسابقات مقام های اول تا سوم را کسب کردند تست کنترل دوپینگ بعمل آمد.

در این مسابقات همزمان با رقابتهای پرش (انفرادی)، مسابقات پرش با اسب تیمهای لیگ امید و لیگ باشگاههای برتر کشور نیز برگزار شد که در پایان دومین روز این رقابتها در گروه مسابقات تیمهای لیگ امید، تیم پرش با اسب امید نزاجا در صدر جدول رده قرار گرفت و در مسابقات گروه تیمهای لیگ برتر تیم جی نی اصفهان به صدر جدول رسید.

به همت فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران و در راستای کمک به زلزله زدگان آذربایجان در این مسابقات برای هموطنان زلزله زده صندوق جمع آوری کمکهای نقدی نیز تدارک دیده شد و در پایان این حرکت انسان دوستانه مبلغ نسبتا قابل توجهی برای کمک به هموطنان زلزله زده کمک نقدی جمع آوری شد.

نتایج کامل مسابقات

نتایج مسابقات رده سنی نونهالان

1-     کوروش سورتچی با اسب اسکای هورس از باشگاه دکتر نعلبند بدون خطا با زمان 36/42

2-     سبحان یوسفی با اسب اسپریت از باشگاه ابرش بدون خطا با زمان 40/16

3-     سبحان یوسفی با اسب زلونا F از باشگاه ابرش بدون خطا با زمان 49/79

4-     حدیثه جمعدار با اسب سرمایه از باشگاه آرش بدون خطا با زمان 50/92

5-     سامان معصومی با اسب لاندیانا از باشگاه آزمون با 4 خطا و زمان 38/56

6-     غزل قدیری با اسب اسپرانتو از باشگاه ابرش با 4 خطا و زمان 42/86

7-     حدیثه جمعدار با اسب دیاکو از باشگاه آرش با 4 خطا و زمان 49/06

8-     محمدحسین محمدی با اسب سن ستیو از باشگاه آزمون با 14 خطا و زمان 41/63

9-     رها بنکدار با اسب تایماز از باشگاه نوروزآباد با 14 خطا و زمان 59/53

 

نتایج مسابقات رده سنی نوجوانان و جوانان

1-     علی امیری با اسب یادگار تیمی بدون خطا با زمان 64/74

2-     بهراد شایان با اسب رافائلا تیمی بدون خطا با زمان 65/66

3-     فرشاد بهشتی با اسب ورموند از باشگاه جم بدون خطا با زمان 69/58

4-     حسین رضایی با اسب اُنامی تیمی بدون خطا با زمان 73/16

5-     امید غریبی با اسب تریسکا تیمی بدون خطا با زمان 73/19

6-     مجید خسروشاهی با اسب لینا از باشگاه فرمان آرا بدون خطا با زمان 75/08

7-     ایمان کریمی فر با اسب چین چیلا از باشگاه آزمون بدون خطا با زمان 76/56

8-     علیرضا ناطقیان با اسب کنتن آرا از باشگاه آزمون بدون خطا با زمان 77/65

9-     محمد میلانی با اسب آپاچی از باشگاه نزاجا بدون خطا با زمان 78/81

10-آریانا روانبخش با اسب لرد آوینگ از باشگاه سازندگان بدون خطا با زمان 81/04

نتایج مسابقات مالکین رده O2

1-     سولماز مستجاب الدعوه با اسب ام فونی از باشگاه چیتگر بدون خطا با زمان 36/02

2-     شهاب نجفی با اسب ساشاکروز از باشگاه آزمون بدون خطا با زمان 40/32

3-     سهراب معصومی با اسب کشمیر از باشگاه آزمون بدون خطا با زمان 40/91

4-     شیما جلالی با اسب آشیل از باشگاه شبنم بدون خطا با زمان 41/44

5-     محمدرضا عاقلی مقدم با اسب فیلی سیانو از باشگاه آزمون بدون خطا با زمان 42/75

6-     سارا رجبیون با اسب ته تو از باشگاه ابرش بدون خطا با زمان 51/54

7-     اشکان قاسمی با اسب ولوتا از باشگاه آزمون بدون خطا با زمان 58/06

8-     رامین ابریشمی با اسب اوتایر از باشگاه چیتگر با 4 خطا و زمان 63/02

9-     فربد فیلابی با اسب پیکولینی از باشگاه جام با 4 خطا و زمان 48/52

10-ارشد ابرقانی با اسب لوکاس از باشگاه دشت بهشت با 4 خطا و زمان 39/34

نتایج مسابقات تیمهای لیگ امید کشور در پایان دومین روز

1-     تیم امید نیروی زمینی با 4 خطا و زمان 226/52

2-     تیم امید جن نی با 4 خطا و زمان 248/96

3-     تیم امید البرز با 8 خطا و زمان 228/87

4-     تیم امید الوند هگمتانه با 12 خطا و زمان 247/27

5-     تیم الو ایران با 18 خطا و زمان 237/86

6-     تیم امید آزمون با 28 خطا و 265/92

نتایج مسابقات تیمهای لیگ برتر (در پایان دومین روز)

1-     تیم جی نی بدون خطا با زمان 196/14

2-     تیم نزاجا با 4خطا و زمان 203/46

3-     تیم عصر تلکام با 4 خطا و زمان 225/56

4-     تیم اکوئی فرست با 4 خطا و زمان 227/96

5-     تیم محکم بنیان زنده رود تهران با 8 خطا و زمان 233/36

6-     تیم البرز با 8 خطا و زمان 224/31

7-     تیم ابرش با 16 خطا و زمان 230/97

 

نتایج گروه سنی بزرگسالان (رده C1)

1-     علیرضا خوشدل با اسب کارلوس از باشگاه چیتگر بدون خطا با زمان 63/68

2-     علیرضا خوشدل با اسب زاگرس از تیم جی نی بدون خطا با زمان 64/31

3-     داود پوررضایی با اسب ریمن از تیم جی نی بدون خطا با زمان 65/46

4-     آرش رحمتی با اسب یومیل از تیم جی نی بدون خطا با زمان 66/37

5-     عباس قدیری با اسب هارت فیس از باشگاه آزمون بدون خطا با زمان 66/58

6-     داود پوررضایی با اسب دلفی فان از باشگاه آزمون بدون خطا با زمان 67/34

7-     محمدحسین مکاری نژاد با اسب رنیکه از تیم محکم بنیان زنده رود بدون خطا با زمان 68/09

8-     کامیار وجدانی با اسب کلمبیا از باشگاه شهاب بدون خطا با زمان 69/23

9-     امیر کلانتری با اسب کاستنس از تیم نزاجا بدون خطا با زمان 69/46

10-سید حمیدرضا جوزی با اسب لاکوست از باشگاه الغدیر بدون خطا با زمان 69/62

نتایج گروه سنی بزرگسالان (رده B1)

1-     کورش عطائی با اسب شاه پسر 3 از باشگاه ابرش بدون خطا با زمان 50/45

2-     عباس قدیری با اسب کانسپطوس از باشگاه شبنم بدون خطا با زمان 51/44

3-     حمید حاجیلو با اسب ویلیستون از باشگاه آریاسب بدون خطا با زمان 55/10

4-     کاوه فربود با اسب ویکتوریا از باشگاه فرمان آرا بدون خطا با زمان 56/33

5-     محمود پورحیدری با اسب کری سو از باشگاه آزمون بدون خطا با زمان 56/35

6-     ملیکا غروی با اسب کوئین تریو از باشگاه آزمون بدون خطا با زمان 58/03

7-     مسعود مکاری نژاد با اسب ویرانده از باشگاه ابرش بدون خطا با زمان 58/66

8-     مجید شریفی با اسب یوتو از باشگاه آزمون با 1 خطا و زمان 62/98

9-     علیرضا خوشدل با اسب پائیزان از باشگاه چیتگر با 4 خطا و زمان 50/29

10-ابوالفضل محمدزاده با اسب والیس از باشگاه ابرش با 4 خطا و زمان 53/24تاريخ خبر: 1391/
[ سه شنبه هفتم شهریور ۱۳۹۱ ] [ 20:2 ] [ انصاری ]

قزوین – به مناسبت گرامیداشت روز جهانی قدس، هیأت سوارکاری استان قزوین یک دوره مسابقه پرش با اسب تحت عنوان "گرامیداشت روز جهانی قدس"  برگزار کرد.

در پایان این مسابقات که در پنج رده : نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و مبتدی برگزار گردید، نفرات برتر هر رده به این شرح معرفی شدند:

رده نونهالان:

سجاد ثقفی با اسب گل جرن از باشگاه سوارکاری سروش

رده نوجوانان:

محمد عزیزی با اسب فایتر هورس از باشگاه سوارکاری چناران ابهر

رده جوانان:

مه سیما برهان با اسب یونیک از باشگاه سوراکاری سروش

رده بزرگسالان:

سید عطاء ا... خوانساری زاده با اسب یونیک از باشگاه سوارکاری سروش

رده مبتدی:

معین شیخلر با اسب کاووس از باشگاه سوارکاری ژاله – بی خطا

امید دهقان با اسب توراج از باشگاه چناران ابهر – بی خطا

محسن علی حیدر جماعت  با اسب بهاران از باشگاه سوارکاری چناران ابهر – بی خطا[ جمعه سوم شهریور ۱۳۹۱ ] [ 20:46 ] [ انصاری ]

واقعه جانگداز زلزله در شهرستان‌هاي ورزقان، اهر، هريس  در استان آذربايجان شرقي و درگذشت ده‌ها تن از مردم شريف و غيور اين استان در اين حادثه موجب تألم و تأثر گرديد.

جامعه سوارکاری  کشور ضمن عرض تسليت به بازماندگان اين حادثه براي آنان صبر جميل و براي درگذشتگان رحمت و غفران الهي را از خداوند متعال مسالت مي نماید.
                                        روابط عمومی فدراسیون سوارکاری[ پنجشنبه بیست و ششم مرداد ۱۳۹۱ ] [ 19:47 ] [ انصاری ]
* سوارکاری درساژ ( روز اول از سه روز) :
1- اینگرید کلیمکه از آلمان با اسب باتس آبراکس 39.30 امتیاز
2- درک شراد از انگلیس با اسب کینگ آرتوس 39.80
3- مری کینگ از انگلیس با اسب ایمپریال کاوالیر 40.90
160 / 163

[ چهارشنبه یازدهم مرداد ۱۳۹۱ ] [ 17:3 ] [ انصاری ]
 محرومیت مشهورترین دختر سوارکار از المپیک +تصاویر
محرومیت زنان عربستان از شرکت در بازی های المپیک 2012 همچنان ادامه دارد و در نهایت دلما ملحس مشهور ترین سوار کار زن عربستان سعودی نماینده کشور خود در المپیک لندن نخواهد بود.
 
 
 محرومیت مشهور ترین دختر سوارکار از المپیک +تصاویر ، www.irannaz.com
بالاخره پس از امیدهای مبهم داده شده در تصمیمی که روز پنجشنبه گرفته شد امیر نواف بن فیصل رئیس کمیته المپیک عربستان سعودی درهای مشارکت در بازیهای المپیک آینده را به روی زنان سعودی بست.
 
محرومیت مشهور ترین دختر سوارکار از المپیک +تصاویر ، www.irannaz.com
 
احتمالاً تنها زنان سعودی که در خارج از کشور عربستان سکونت دارند واجد الشرایط اقدام برای شرکت در این بازی ها آن هم بصورت منفرد و شخصی هستند.
 
محرومیت مشهور ترین دختر سوارکار از المپیک +تصاویر ، www.irannaz.com
 
امیر نواف اظهار داشت: نقش ما کمک به آنها برای این است که همکاری آنها مطابق با شریعت اسلامی باشد. در دنیا تنها سه کشور عربستان، قطر و برونئی زنان خود را از حضور در بازی های المپیک محروم می کنند.
[ چهارشنبه یازدهم مرداد ۱۳۹۱ ] [ 16:59 ] [ انصاری ]
لیندا و سارا آلگوتسن، اسب سواران زن سوئدی، در روز سوم المپیک
 

[ چهارشنبه یازدهم مرداد ۱۳۹۱ ] [ 16:50 ] [ انصاری ]

 زارا فیلیپس، دختر بزرگ ملکه الیزابت دوم در مسابقات سوارکاری موزون شرکت کرده است. وی پیش از این همراه با برندز ویلیام و هری بارها در مسابقات سوارکاری انگلیس شرکت کرده بود.

وی امیدوار است در رقابت با 74 حریفش فرصتی برای کسب افتخار پیدا کند.

زارا فیلیپس بازی‌های سوارکاری را سخت توصیف کرده و رسیدن به مرحله نهایی را دشوار می‌داند به ویژه اینکه تماشاگران زیادی نظاره‌گر بازی هستند.

زارا از زمان کودکی به این رشته پرداخته و پدرش مارک فیلیپس در المپیک 1972 مونیخ به مدال طلا و در المپیک 1988 سئول به مدال نقره دست یافته است.

آنه، خواهر ملکه الیزابت نیز در المپیک مونترال 1976 حاضر بوده و در سال 1971 قهرمان اروپا شده است.

[ چهارشنبه یازدهم مرداد ۱۳۹۱ ] [ 16:38 ] [ انصاری ]

برگزار کننده: فدراسیون سوارکاری کشور

محل رویداد: مجموعه سوارکاری نوروزآباد

زمان رویداد: 2 و 3 شهریور ماه 1391

مهلت ثبت نام: تا پایان وقت اداری سه شنبه 31/5/1391

مبلغ ثبت نام: نونهالان و لیگ امید (انفرادی)  500/000 ریال –  مالکین 500/000 ريال - رده 125  700/000 ريال –       جام (135) 000/000 2ریال

ساعت شروع: 2/6/91 ساعت 13:00 – 3/6/91 ساعت 10:00

ورود اسبها: 1/6/1391

جدول فنی رویداد

روز اول (پنجشنبه 2/6/91) = نونهالان (110 - با یک باراژ) - لیگ امید (115 - جدول A) – مالکین (115 - با یک باراژ)

روز دوم (جمعه 3/6/91) = لیگ بزرگسال (125 - جدول A) – بزرگسالان (135 – دوراندی)

ضوابط برگزاری مسابقات :

1-  سوارکاران توجه نمایند که تغییرات اعمال شده در مقررات ملی از قبیل رده بندی اسبها- ارتفاع موانع- رده های مسابقات – سن اسبها و ...) در این دوره از مسابقات اجرا خواهد شد.

2-  سوارکاران می توانند در رده های C و بالاتر با 2 اسب شرکت کنند و رده های پایین تر را با 3 اسب ثبت نام نمایند.

3-  مهلت ثبت نام تا پایان وقت اداری روز سه شنبه 31/5/91 می باشد.

4-  به همراه داشتن برگ سلامت اسبها صادره از سوی اداره و شبکه دامپزشکی محل باشگاه ضروری است و از شرکت اسبهای بدون مجوز سلامت جلوگیری به عمل می آید.

5-  به همراه داشتن کارت بیمه ورزشی سوارکاران جهت شرکت در مسابقات مذکور الزامی است.

6-  مسابقات مذکور فاقد اردو می باشد لذا کلیه هزینه های اسکان سوارکاران و غیره به عهده شرکت کنندگان می باشد.

7-  به دلیل محدودیت باکس در محل برگزاری مسابقه امکان اسکان همه اسبها در باشگاه نوروزآباد وجود ندارد لذا مقتضی است قبل از جابجایی اسبها هماهنگی لازم با مدیریت مجموعه سوارکاری نوروزآباد را معمول فرمائید و یا در صورت تمایل با سایر باشگاه های اطراف هماهنگ نموده و بعد اسبها را جابجا نمائید.

 

8-  ضروری است مبلغ ثبت نام قبل از شروع مسابقات به حساب جاری شماره 75/13563158 نزد بانک ملت شعبه گلستان پاسداران بنام فدراسیون سوارکاری واریز و رسید هنگام حضور در مسابقه به مسئول ثبت نام ارائه گردد و یا عندالزوم با در دست داشتن کارتهای بانکی عضو شتاب نسبت به پرداخت از طریق دستگاه کارتخوان نزد مسئول ثبت نام اقدام فرمائید. بدیهی است در غیر اینصورت امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

 

شیوه داوری مسابقات پرش با اسب  جام عید فطر

شیوه داوری مسابقات پرش با اسب  جام عید فطر در رده نونهالان و مالکین

اين مسابقات بصورت يك دور با يك باراژ برگزار خواهد شد. سواركاراني كه در دور اول براي احراز مقام اول داراي خطاي مشترك باشند به يك باراژ با احتساب زمان راه پيدا خواهند نمود و باقيمانده سواركاران براساس خطا و زمان دور اول رده‎بندي خواهند شد.

 شیوه داوری مسابقات پرش با اسب  جام  ولایت در رده بزرگسالان (cm 135(

اين مسابقه به صورت دوراندی و بدون باراژ برگزار می گردد. راند اول در زمان مجاز و بدون احتساب زمان و راند دوم در زمان مجاز و با احتساب زمان برگزار مي‎گردد. حداکثر ارتفاع در راند اول و راند دوم 135 سانتیمتر می باشد.

مجموع خطا دو راند و زمان راند دوم مشخص کننده مقامهای برتر خواهد بود. ترتیب ورود سوارکاران دور دوم عکس خطا دور اول می باشد .

50% سوارکاران راند اول به راند دوم راه پیدا می کنند.

شیوه داوری لیگ امید و لیگ باشگاههای برتر

نحوه داوری مسابقات پرش با اسب لیگ امید و لیگ باشگاههای کشور به صورت یک دور بدون باراژ در جدل A و با احتساب زمان برگزار می گردد و تمامی سوارکاران براساس خطا و زمان دور اول رده بندی خواهند شد در این روز به نفرات انفرادی برتر جایزه انفرادی اهداء خواهد شد و مجموع خطا و زمان سه سوارکار برتر هر تیم مشخص کننده خطا و زمان تیم مذکور می باشد.

 ·    به یک چهارم شرکت کنندگان (و نه ثبت نام کنندگان) با رعایت حداقل 5 نفر و حداکثر 10 نفر جایزه داده خواهد شد.

·         به نفرات اول تا سوم جام عید فطر حکم تعلق می گیرد.

·     سرپرستان محترم تیمهای شرکت کننده در لیگ امید و لیگ برتر، چنانچه تا قبل از شروع مسابقات قرارداد و فرمهای مربوطه در ارتباط با لیگ را ارائه نداده باشند از شرکت تیم آنها در مسابقه جلوگیری می شود.

بنابه درخواست کمیته دامپزشکی  و تصویب سرپرست فدراسیون سوارکاری برای  سالم سازی فضای ورزش سوارکاری و حفظ سلامت اسبها تست دوپینگ از اسبهای اول تا سوم در همه رده ها  انجام می شود[ چهارشنبه یازدهم مرداد ۱۳۹۱ ] [ 16:36 ] [ انصاری ]
 
[ دوشنبه نهم مرداد ۱۳۹۱ ] [ 0:9 ] [ انصاری ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

پیشانی اسبان تاروز رستاخیز جایگاه خیروبرکت است.
با سلام خدمت همه ی دوستداران ورزش سوارکاری این رشته به همت اقای قزوینی ازسال 83 شروع به فعالیت نموده و تا کنون شهرستان ابهر دارای چندین باشگاه سوارکاری می باشد که باتلاش های فراوران مربیان وهمت سوارکارن عزیز توانسته از جایگاه بسیار خوبی در سطح استان و کشور کسب کند...
هیت سوارکاری ابهرباراه اندازی این وبلاک و قراردادن مطالب تخصصی راجع به سوارکاری تلاش بر این دارد, این رشته را ارتقاء داده وهمچنین اخرین خبرهای روز سوارکاری در اختیار دوستداران عزیز قراردهد.
برچسب‌ها وب